Wynajem agregatów prądotwórczych - Kraków i okolice

wynajem agregatów w poznaniu, katowicach, krakowie, łodzi, wrocławiu, bydgoszczy

Firma Dinamo oferuje wynajem agregatów prądotwórczych w Krakowie i okolicy oraz w wielu innych miejscowości na terenie całego kraju. W naszej ofercie posiadamy najlepszej jakości generatory prądu najbardziej znanych marek takich jak CAT czy Honda, o mocy od 2 kVa do 1500 kVa. Są to urządzenia o bardzo wysokiej wydajności, które charakteryzują się ekonomiczną i cichą pracą. Agregaty prądotwórcze przydają się szczególnie w przypadku nagłych przerw w dostawie prądu lub w miejscach, w których brak jest dostępu do stałego źródła energii z sieci. Miejsca, w których znajdują swoje zastosowanie to najczęściej, firmy, sklepy restauracje, domy jednorodzinne oraz place budowy. Wykorzystuje się je również w organizacji wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i eventów oraz w branży przemysłowej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:


+48 501 076 959


Klienci naszej firmy mogą liczyć na:

 • fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego agregatu oraz potrzebnych akcesoriów,
 • transport sprzętu pod wskazany adres i jego odbiór,
 • pomoc z odpowiednim podłączeniem i uruchomieniem urządzenia oraz w zakresie prawidłowego jej użytkowania

Ponadto oferujemy również możliwość przeszkolenia Klienta w kwestii odpowiedniego użytkowania agregatu i jego osprzętu, a także zapewniamy pełną obsługę, jeśli Klient wyrazi takie życzenie.

Jako profesjonalna wypożyczalnia agregatów, zapewniamy:

 • duży wybór urządzeń,
 • atrakcyjne ceny za wynajem agregatu,
 • szybką realizację zamówienia,
 • bezpieczne i wygodne formy płatności.

Akcesoria do agregatów prądotwórczych


Dostępne akcesoria do agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze to urządzenia, które umożliwiają samodzielne wytwarzanie energii elektrycznej oraz zasilanie innych urządzeń. Aby sprzęt tego rodzaju funkcjonował prawidłowo, niezbędne są dodatkowe akcesoria, takie jak:

 • przedłużacze,
 • kable,
 • trójniki,
 • piony kablowe,
 • rozdzielnie elektryczne.

Jesteśmy otwarci i dyspozycyjni, dlatego zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań. Chętnie doradzimy jakie agregaty prądotwórcze sprawdzą się najlepiej w Państwa przypadku oraz jakie dodatkowe akcesoria będą niezbędne dla ich prawidłowego funkcjonowania, odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy darmową wycenę.


Agregaty prądotwórcze - wynajem

Nasze usługi polecamy zarówno wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Posiadamy generatory prądu o różnej mocy i wielkości, dzięki czemu możemy przygotować ofertę w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mamy do dyspozycji zarówno niewielkie przenośne agregaty prądotwórcze, które z powodzeniem zapewnią ciągłość w dostawie prądu w sytuacjach awaryjnych np. w domu jednorodzinnym, jak i duże generatory, które mogą zasilać maszyny przemysłowe lub produkować energię elektryczną podczas eventów takich jak imprezy plenerowe.

Nasze agregaty prądotwórcze są dostępne na wynajem w całym kraju. Obsługujemy nie tylko Kraków i okoliczne miejscowości, lecz także inne miasta w Polsce. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewnia transport pod wskazany adres, kompleksową obsługę oraz fachową poradę i opiekę nad instalacją. W przypadku awarii agregatu możesz skorzystać z naszego serwisu, który działa 24 godziny na dobę.

Wypożyczalnia agregatów - Kraków i okolice

Agregaty na każdą okazję

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Działamy we współpracy z wieloma różnymi branżami, takimi jak:

 • branża paliwowa,
 • magazynowa,
 • produkcyjna,
 • handlowa.

Nasze agregaty prądotwórcze wykorzystywane były na planach filmowych, koncertach, piknikach, jak również podczas prac budowlanych oraz w wielu innych sytuacjach, gdy niezbędne było zapewnienie stałego źródła zasilania. Nasze agregaty zasilają nie tylko sprzęt nagłaśniający czy budowlany, lecz także aparaturę medyczną, oświetlenie, systemy grzewcze oraz informatyczne. To niezbędne urządzenia na wypadek nieprzewidywalnych sytuacji losowych jakimi są wypadki, pożary, wichury czy wszelkiego rodzaju klęski żywiołowe.

Zapraszamy Kraków oraz okoliczne miejscowości do skorzystania z naszej oferty!

Zawsze dyspozycyjni

Agregaty prądotwórcze w atrakcyjnej cenie

Cena wynajęcia agregatu prądotwórczego zależna jest od jego wydajności (moc od 2 kVa do 1500 kVa), oraz od jego typu (stacjonarny, mobilny, agregat na samochodzie, na przyczepie). Szczegółowy cennik wynajmu wraz ze specyfikacją dostępnych urządzeń (dostępny model, rodzaj paliwa, zużycie paliwa, moc nominalna, moc maksymalna), znajduje się na naszej stronie: Cennik.

Na cenę ostateczną za wynajem agregatu składają się również takie elementy jak: transport, dodatkowe akcesoria oraz konieczność przeszkolenia z zakresu obsługi urządzenia.

Zadzwoń lub napisz do nas, a prześlemy Ci darmową wycenę!

+48 501 076 959