Przykładowe realizacje

Nasze agregaty pracują nawet tam gdzie się ich nie spodziewasz

Stacji paliw na autostradzie A1

Pomogliśmy przeczekać przerwę w dostawie prądu z elektrowni jednej ze stacji paliw na autostradzie A1, dostarczając jej energii elektrycznej z naszego mobilnego agregatu prądotwórczego. Nasz agregat, o mocy 110 kVA umożliwił stacji normalną pracę przez okres trwania awarii, dbając tym samym, aby żaden klient nie odjechał nieobsłużony.

Wymiana słupów niskiego napięcia

Infrastruktura energetyczna co jakiś czas wymaga renowacji, przebudowy, bądź usuwania uszkodzeń spowodowanych na przykład przez czynniki atmosferyczne, co może się wiązać z długimi przerwami w dostawach prądu. W tym konkretnym przypadku, konieczna była wymiana słupów niskiego napięcia dostarczających prąd do Zalesia Górnego, Żabieńca oraz Nowej Iwicznej pod Warszawą. Dzięki naszym agregatom: 88, 110 i 165 kVA, mieszkańcy tych okolic, zamiast wielogodzinnej przerwy dostawy prądu, mieli krótką, zaledwie kilkuminutową przerwę, konieczną do podłączenia agregatów do stacji trafo.

Piknik rodzinny

Ile energii potrzeba, aby dostarczyć wszystkim rozrywki na świeżym powietrzu? Tego dokładnie nie wiemy, ale wiemy, że 110 kVA energii wystarczyło, aby pomóc organizatorom rodzinnego pikniku w dostarczeniu odwiedzającym niezapomnianych wspomnień. Nasz agregat, stojąc na uboczu i nie zwracając na siebie uwagi, zasilał dmuchane labirynty, tory przeszkód, scenę oraz inne atrakcje.

Spotkanie firmowe na świeżym powietrzu

Organizacja takiego przedsięwzięcia jest dużo łatwiejsza, gdy ma się dostęp do energii elektrycznej. Gdy nie ma możliwości skorzystania z energii, z sieci elektrycznej, z pomocą może przyjść agregat prądotwórczy. Z takiego rozwiązania skorzystał nasz klient, zamawiając agregat 110 kVA do wsparcia obsługi cateringowej podczas eventu firmowego.

Plan filmowy

Mobilny agregat może dostarczyć prąd wszędzie tam gdzie jest on potrzebny. Ponadto, prąd ten jest bardzo stabilny i można mu powierzyć zasilanie nawet delikatnego sprzętu filmowego. Nasz agregat prądotwórczy o mocy 88 kVA wzorowo poradził sobie z tym zadaniem, zasilając cały plan filmowy w dzień, jak i w nocy.

Event firmowy na torze w Słomczynie

Ryk silników i mnóstwo wrażeń. Mieliśmy przyjemność uatrakcyjnić firmowy event, zasilając naszym mobilnym agregatem, o mocy 88 kVA, scenę na torze samochodowym w Słomczynie, niedaleko Warszawy.

Zasilenie placu budowy biurowca w Warszawie

Przerwy w zasilaniu mogą nastąpić nawet w centrum największego miasta w Polsce. Mieliśmy przyjemność pomóc w niwelowaniu jej skutków załodze placu budowy biurowca w Warszawie, dostarczając zewnętrzne źródło zasilania w postaci mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy 110 kVA. Posłużył on do zasilenia dwóch dźwigów - żurawi wieżowych potrzebujących po 40 kVA energii każdy oraz wszelkich innych maszyn używanych na budowie.

Zasilanie awaryjne dla sklepu

Przerwa w dostawie prądu to na ogół również przerwa w funkcjonowaniu sklepów, chyba że użyje się agregatu jako źródła energii elektrycznej. Do zasilenia sklepu naszego klienta użyliśmy agregatu o mocy 88 kVA. Klienci bez żadnych przeszkód byli obsługiwani, a produkty wymagające niskiej temperatury były bezpieczne.

Akcja Promocyjna przed centrum handlowym Promenada

Wsparliśmy organizację akcji promocyjnej przed centrum handlowym Promenada, dostarczając mobilny agregat prądotwórczy o mocy 65 kVA, który został umieszczony w sąsiedztwie urządzeń wymagających zasilania. W niektórych sytuacjach użycie zewnętrznego zasilania bywa dużo wygodniejsze i bezpieczniejsze niż próba połączenia z siecią elektryczną. Szczególnie w przypadku, gdy nie możliwości zapewnienia odpowiedniego zabezpieczenia przewodów z napięciem przed kontaktem z przypadkowymi osobami.

Zasilanie dla szkoły w Zielonce pod Warszawą

Z powodu prac konserwacyjnych sieciowe zasilanie elektryczne musiało zostać w szkole odłączone, ale nie można było odwołać zaplanowanej, ważnej konferencji. Aby mogła się ona odbyć w odpowiednich warunkach, skorzystano z agregatu prądotwórczego o mocy 65 kVA. Umożliwił on bezproblemowe korzystanie ze wszelkich urządzeń elektrycznych znajdujących się w szkole.

Testy maszyn produkcyjnych w Poznańskiej fabryce.

Nasz agregat, o mocy 500 KVA, został wykorzystany do przeprowadzenia testów maszyn produkcyjnych w nowej, poznańskiej fabryce firmy Niemiec. Zastosowanie agregatu prądotwórczego, nie tylko umożliwiło przetestowanie maszyn produkcyjnych jeszcze przed zwiększeniem mocy elektrycznej przez elektrownię, ale również dało większą swobodę przy wyborze umiejscowienia poszczególnych segmentów linii produkcyjnej.

Rajd Barbórki - Warszawa Bemowo i ul. Karowa

Rajd – wyścig, w którym liczy się każda sekunda i miejsce, gdzie wyciska się z samochodu „ostatnie poty”, a każdy szczegół, który może skrócić czas przejazdu, jest na wagę złota. Jednym z elementów, na który w czasie rajdu należy zwrócić szczególną uwagę, są opony. Przy dużej prędkości olbrzymie znaczenie ma przyczepność. Opony najwyższy współczynnik przyczepności osiągają, gdy mieszanka gumy, z których są wykonane, osiągnie optymalną temperaturę. Gdy samochód stoi, opony stygną, a ich przyczepność, szczególnie w zimnym otoczeniu, szybko maleje. Można temu zapobiec poprzez ich podgrzanie w czasie postoju, a dzięki zastosowaniu agregatu prądotwórczego, można to robić w dowolnym miejscu. W tym konkretnym zleceniu, w celu osiągnięcia maksymalnej mobilności, zastosowaliśmy dwa, małe synchronizowane ze sobą (do 4kV) agregaty marki Honda, po 2kV każdy.

A jakie Ty znajdziesz zastosowanie dla naszych agregatów?

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zadzwoń lub napisz!